Müşteri Yorumları

Yapacağımız iş reklamımız olsun diye çıktığımız bu yolda, sizler için değerli müşterilerimizin değerli yorumlarını listeledik.

“Talep ettiğim danışmanlık hizmetini fazlasıyla aldım. Sıcak kanlılığınız için ayrıca teşekkür ederim. İlginiz alakanız aldığınız ücreti fazlasıyla hak ettiğinizi gösteriyor.”
Mehmet Ç.
"Kendileri ile danışmanlık hizmeti için anlaştık. Bu çalışma Seorative ile 2. çalışmamız, ilk çalışmamızda bir dizi fan sitesi için SEO danışmanlık hizmeti almıştım. Seorative firmasının tavsiyeleri ve yönlendirmeleri sayesinde sitem şu anda çok iyi yerlerde."
Abdullah A.
"Seo çalışmamız bitti ve sonuçlar gayet güzel. Kelimelerde yükselme ve siteye google'dan ziyaretçi gelme bazında %70 bir artış var."
Ahmet Cem A.
“Ziyaretçi sayısı odaklı bir çalışma istemiştim, kısa bir süre içerisinde ziyaretçi sayımı günlük 1000 ziyaretçiden 5000'lere çıkartmakla kalmayıp, hizmetin bitiminden sonraki aylarda dediklerini yapmamla ziyaretçi sayım günlük 10000'lere ulaştı.”
Baki Turan
Fizikbilimi.gen.tr
“Bursa merkezli hizmetimiz için 1 kelimede anlaştık. Fakat bütün alternatif kelimeleriyle birlikte hala ilk sıradayız.”
Serkan A.
Firma Sahibi
“Günlük 3000 ziyaretçi alan video izleme sitemizi 6 ay içerisinde günlük 130.000 ziyaretçi alan bir siteye çevirdiler. Gerçekten çok olumlu sonuçlar aldık. Durum ortada zaten, güvenilir bir firmadır.”
Erkut B.
“Marmaris mavi tur 1.sıra, gulet kiralama 3.sıra, mavi tur ve mavi yolculuk 5.sıra ve daha bir sürü kelimede ilk sayfadayız. Beklediğimizden çok daha iyi bir hizmet aldığımızı düşünüyorum.”
Arzu Yatçılık
Firma Sahibi
“İlaçlama sektöründeki firmamız, bu yaz hiç olmadığı kadar müşteriye ulaştı. Hedeflediğimiz bütün kelimelerde 1. sıraya çıktık, SEO hizmeti bitmesine rağmen halen sıralamalar sabit!”
Emrullah E.
Firma Sahibi