Web Development Services

Kurumsal SEO Danışmanlığı

SEO hizmetimiz, arama sonuçlarında sizin daha görünür hale gelmenizi sağlar. Bu da size trafik artışı, artan ürün/hizmet satışı ve marka bilinirliği olarak geri döner.

Yapacağımız arama motoru optimizasyon çalışmaları temel olarak şu basamaklardan oluşmaktadır: Anahtar Kelime Araştırması, Site İçi SEO, Link İnşası, Raporlama

Anahtar Kelime Araştırması

Kurumsal veya bireysel olarak işinizle alakalı anahtar kelimeler farklı kaynaklardan derlenir. Size en çok kâr getirecek olan kelimeler belirlenir.

Site İçi SEO

Arama motorlarının sitenize ve içeriklerinize ulaşımı kolaylaştırılır. Google'ın kalite yönergelerine tam anlamıyla uygun güçlü bir site içi yapı oluşturulur.

Link İnşası

Başarılı bir SEO stratejisi için vazgeçilmez bir kısımdır. Bize özel link inşası tekniklerimizle web sitenize yüksek ölçüde değer katıp sıralamalarınızı yükseltmekteyiz.

Arama motoru optimizasyonu, web'teki başarı için olmazsa olmazlardandır. Bize özel SEO stratejilerimizle web siteniz arama sonuçlarında daha yüksek sıralamalar kazanacaktır. Müşterilerimize en çok kâr getirecek çalışmaları yapıp, sitenize gelen trafiği arttırarak ürün veya hizmet satışlarınızı arttırmaktayız. Ayrıca yapılan bütün çalışmaları detaylı bir şekilde sizlere raporlamaktayız.

SEO, günümüzde online pazarlamanın can damarı haline gelmiştir. İnsanlar arama motorları aracılığıyla her türlü işini halletmektedir. Biz de değerli müşterilerimize yüksek kaliteli ve makul ücretlerde hizmet sunmaktayız. Son olarak gerisini Google'ın son kalite yönergeleri konusunda uzman SEO ekibimize bırakabilirsiniz.

83%

Organik Trafik Artışı

42%

Hemen Çıkma Oranı Düşüşü

38%

Ortalama Ziyaret Süresi Artışı

21%

Ziyaret Başına Gezilen Sayfa Artışı

Özel Stratejilerimizle Kalıcı Başarı

SEO çalışmalarındaki en önemli kriterlerden biri de kalıcılıktır. Web sitenize özel stratejilerimizle risksiz bir şekilde hizmet bitiminden sonra bile etki edecek güçlükte çalışmalar sunmaktayız.

Yapılan Çalışmaların Raporları

Yapılan SEO çalışmalarının raporunu isterseniz detaylı olarak alabilirsiniz. Bunlar başlıca; sitenize gelen trafiğiniz hakkında bilgi, en çok ziyaretçi gönderen kelimeleriniz ve detaylı olarak bütün arama motoru aktiviteleriniz.

Samanlıktaki iğne olmayın!

İşinize yardım etmemiz ve ilgiyle büyütmemiz için hemen bize ulaşın.

Müşteri Yorumları

Bütün yorumları gör