Content Marketing Strategy

İçerik Pazarlaması

Her müşterimize özel içerik pazarlaması stratejilerimizi uygulamaktayız. Deneyimli yazarlarımız, bir yazı nasıl satın aldırtır iyi biliyorlar.

İçerik pazarlaması çalışmalarımızla kitleler oluşturulur ve etkileşime davet edilir. Yüksek kalitede, problem çözücü ve alakadar içeriklerle iş hedeflerinize ulaşmayı hedeflemekteyiz. Tüketicinin davranışları iyi yönde etkilenmekte, bu şekilde nihai hedef olan ürün veya hizmet satışlarının artmasına sebep olmaktadır. Ayrıca marka ile tüketicinin etkileşimini arttırmaktatır.

İçerik pazarlaması, dönüşüm oranını arttırmak için etkili bir yöntemdir ve içerik pazarlamasında ana amaç, hedef kitlenin ihtiyaçlarını karşılamaktır. Rekabetli sektörlerde öne geçmenize yarar, tüketicileriniz için paylaşılabilir kaliteli kaynaklar üretmiş olursunuz. İçerik pazarlaması sizin marka bilinirliğinizi ve online ortamda itibarınızı arttırmaktadır.

Geniş çaplı SEO çalışmalarımızın içine, içerik pazarlaması çalışmalarımızı da dahil ederek markanızın görünümünü ve dönüşümlerinizi arttırmaktayız.

Sektörden Haberler

Sektörünüzden güncel haberleri yayınlayıp, okuyucularınızı eğiterek ve eğlendirerek sosyal medya etkileşimlerinizi arttırmaktayız.  Güvenilirliğinizi ve itibarınızı kuvvetlendirmekteyiz.

Detaylı Makaleler

Hedef kitlenize detaylı örnek olay çalışmaları ile güvenilirliğinizi arttırıp, sektörünüzde en bilinir olmanız için çalışmalar yapmaktayız.

İçerik Stratejisi

Kalifiye yazarlarımızla birlikte, kapsamlı içerik pazarlama stratejinizi hazırlayarak iş hedeflerinize ulaşma yolunda sağlam adımlar atmaktayız.

Röportajlar

Sektör uzmanlarından yorumlar paylaşarak, sektörünüzde veya işinizde otorite kazanın. Uzmanlıklarını hedef kitlenize paylaşsınlar, siz de ziyaretçilerinizden geri dönüşlerini alın.

Basın Bildirileri

Web'teki profilinizi güçlendirmek ve website trafiğinizi arttırmak için internet gazeteciliğinde içerikler yayınlayın. Haber siteleri, portallar markanız hakkında konuşsun.

E-Book & İnfografikler

Yüksek kalite bilgi içeren E-Book veya İnfografiklerle işinizin tanıtımını yaparak önemli derecede sosyal medya etkileşimi ve endüstrinizdeki yerinizi kuvvetlendirin.

116

Sektör haberi eklendi

248

Eğitici - eğlendirici içerik yayınlandı

21

Başarılı İçerik Stratejisi

35

Röportaj - yorum alındı

Başarılı bir içerik pazarlaması stratejisinin öneminin farkındayız. Bu yüzden de biz, hedef kitlenizin ilgi alanında olan eğitici, etkileyici ve ikna edici içerikleri oluşturmaktayız. Her bir müşterimiz için baştan sona içerik pazarlama stratejizi oluşturmaktayız.

Effective Copyrighting

Biz, ziyaretçilerinizi sitenizi gezmeye ve sunduğunuz hizmeti veya ürünü satın alması için ikna edici içerikler hazırlamaktayız. Ya da ziyaretçileriniz sizinle iletişime geçmektedir. Çünkü tecrübeli metin yazarlarımız, kelimelerin nasıl sattığını kesin olarak bilmektedir.

Yazarlarımız hedef kitlenize ulaşmaya hazır

Sektörünüzde lider olma yolundaki adımlarınızı beraber atalım.