Seorative ile Tanışın

Ekibimiz ileriyi düşünen firmalar için etkili dijital pazarlama stratejileri oluşturmaktadır. Ziyaretçi sayısı, ürün/hizmet satışı rekorları gibi kanıtlanmış sağlam başarılara imza atmış bulunmaktayız.

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş partnerlerimizle birlikte olarak ortak faydayı ve sürekliliği içeren ilişkiler kovalamaktayız.

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, değerli müşterilerimizi üstün SEO stratejilerimizle talep ettikleri başarılara ulaştırmaktadır. Size karlı ve istikrarlı makul çözümler sunarak, en çok ihtiyacınız olan hizmete cevap vermeyi hedeflemekteyiz.

Dijital pazarlama alanında uzmanlaştığımız başlıca çözümler şunlardır: SEO Danışmanlığı, içerik pazarlaması, AdWords danışmanlığıdır. İşinize ve sektör şartlarına en uygun hizmetleri sunmaktayız.

4

Yıllık Deneyim

45+

Değerli Müşterimiz Oldu

15

Website Tasarımı

140+

Kelime 1. Sayfada

4

Ekip Üyesi

27

Başarılı SEO Hizmeti

93 Görüşme Yaptık

47 Toplantı Yaptık

29 Sunum Yaptık

+1.500 Saat Çalışma

Yaptığımız işimiz, reklamımız olsun diyerek çıktığımız bu yolda mutlu müşterilerimizden biri olmak ister misiniz?

Başlıca Değerli Referanslarımız

Kurumsal veya bireysel müşterilerimizin her birine özel hizmetler sunmaktayız.

Kilometretaşlarımız

Firmamızın büyüme sürecindeki bazı önemli gelişmeler

2014

Haziran 2014

Seorative firmasının temelleri atıldı. Bu sırada bireysel ve kurumsal ölçekteki sitelere SEO hizmeti vermekteydik.

Kasım 2014

SEO hizmetimizde ve ekibimizde kurumsallaşmaya giderken hizmet kalemlerimize SEO uyumlu web sitesi tasarımı hizmetini dahil ettik.

2015

Nisan 2015

Uyguladığımız SEO stratejilerimizle onlarca kelimede kayda değer sıralamalara ulaştık. SEO hizmetlerimizin yanında ücretli dijital pazarlama kanalları(SEM, SMM) ve içerik pazarlaması hizmeti sunmaya başladık.

2016

Ağustos 2016

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için İstanbul - Kadıköy'deki ofisimizi açtık. İletişim sayfamızdan  adres ve iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Artık müşterilerimize daha kaliteli ve profesyonel olarak sunduğumuz başarılı çalışmaların haklı gururunu yaşamaktayız.

2018

Kasım 2018

Daha rahat ve kaliteli hizmet verebilmek için Ümraniye - Şerifali'de kendi ofisimizi kurduk. Bütün dijital pazarlama faaliyetlerimizi artık bu ofisimizden sağlamaktayız.

Kasım 2018

Sektördeki 4 seneden sonra hızımıza hız, tecrübemize tecrübe katarak dijital pazarlama alanında hizmet vermeye devam etmekteyiz. Siz de mutlu müşterilerimizden biri olmak istiyorsanız hemen bize ulaşın.