Referanslarımız

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesinden gurur duymaktayız. Yaptığımız her bir işin bizim reklamımız olması için çalışmaktayız. Müşterilerle ilişkimiz sabah 9 akşam 5'te biten bir ilişki değildir. Aşağıda ise sunduğumuz danışmanlık hizmetimiz hakkında yapılan yorumlardan bazılarını derledik sizin için.

“İlaçlama sektöründeki firmamız, hiç olmadığı kadar müşteriye ulaştı bu yaz. Hedeflediğimiz bütün kelimelerde 1. sıraya çıktık, seo hizmeti bitmesine rağmen hele sıralamalar sabit!”
avatar-2
Emrullah E.
Firma Sahibi
“Bursa merkezli hizmetimiz için 1 kelimede anlaştık. Fakat bütün alternatif kelimeleriyle birlikte hala ilk sıradayız.”
avatar-2
Serkan A.
Firma Sahibi
“Ziyaretçi sayısı odaklı bir çalışma istemiştim kısa bir süre içerisinde. Hitimi günlük 1000 ziyaretçilerden 5000'lere çıkartmakla kalmayıp, hizmetin bitiminden sonraki aylarda dediklerini yapmamla ziyaretçi sayım günlük 10000'lere ulaştı.”
avatar-2
Baki Turan
Fizikbilimi.gen.tr Kurucusu
“Süha kardeşimizden danışmanlık hizmeti almaya başladım. Kendisi her konuda yardımcı oluyor ve olmaya çalışıyor. Her türlü soruyu soruyorum şahsen kendisine. Bilmiyorum o benden memnun mu ama ben ondan memnunum. :)”
avatar-7
Mustafa
"Seo çalışmamız bitti ve sonuçlar gayet güzel. Kelimelerde yükselme ve siteye google'dan ziyaretçi gelme bazında %70 bir artış var. Teşekkürler, iyi çalışmalar."
avatar-1
Ahmet Cem A.
“Günlük 3k ziyaretçi alan film izleme sitemizi 6 ay içerisinde günlük 130k ziyaretçi alan marka bir siteye çevirdiler. Gerçekten çok olumlu sonuçlar aldık. Durum ortada zaten, güvenilir bir firma.”
avatar-7
Erkut B.
“Talep ettiğim danışmanlık hizmetini fazlasıyla aldım. Sıcak kanlılığınınz için ayrıca teşekkür ederim ilginiz alakanız paranızı fazlasıyla hak ettiğinizi gösteriyor.”
avatar-7
Mehmet Ç.
“Marmaris mavi tur 1.sıra, gulet kiralama 3.sıra, mavi tur ve mavi yolculuk 5.sıra ve daha bir sürü kelimede ilk sayfadayız. Beklediğimizden çok daha iyi bir hizmet aldığımızı düşünüyorum.”
avatar-1
Arzu Yatçılık
Firma Sahibi
"Kendisi ile film sitesi danışmanlık hizmeti için anlaştik. Bu onunla 2. çalışmamız, ilk çalışmamızda bir dizi fan sitesi icin SEO danışmanlık almıştım. Süha'nın tavsiyeleri ve yönlendirmeleri sayesinde sitem şu anda çok iyi yerlerde."
avatar-1
Abdullah