Seorative ile Tanışın

Ekibimiz ileriyi düşünen firmalar için etkili dijital pazarlama stratejileri oluşturmaktadır. Ziyaretçi sayısı, ürün/hizmet satışı rekorları gibi kanıtlanmış sağlam başarılara imza atmış bulunmaktayız.

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş partnerlerimizle birlikte olarak ortak faydayı ve sürekliliği içeren ilişkiler kovalamaktayız.

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, değerli müşterilerimizi üstün SEO stratejilerimizle talep ettikleri başarılara ulaştırmaktadır. Size karlı ve istikrarlı makul çözümler sunarak, en çok ihtiyacınız olan hizmete cevap vermeyi hedeflemekteyiz.

Dijital pazarlama alanında uzmanlaştığımız başlıca çözümler şunlardır: SEO Danışmanlığı, içerik pazarlaması, AdWords danışmanlığıdır. İşinize ve sektör şartlarına en uygun hizmetleri sunmaktayız.

3

Yıllık SEO Deneyimi

40+

Değerli Müşterimiz Oldu

29

Website Tasarımı

50+

Kelime 1. Sayfada

5

Ekip Üyesi

37

Başarılı SEO Hizmeti

32 Görüşme Yaptık

17 Toplantı Yaptık

29 Sunum Yaptık

+1.500 Saat Çalışma

Vizyonumuz

Yaptığımız işimiz, reklamımız olsun diyerek çıktığımız bu yolda mutlu müşterilerimizden biri olmak istemez misiniz?

Başlıca Değerli Referanslarımız

Kurumsal veya bireysel müşterilerimizin her birine özel hizmetler sunmaktayız.

referans-1-logo
referans-2-logo
referans-3-logo
referans-4-logo
referans-6-logo
referans-5-logo

Kilometretaşlarımız

Firmamızın büyüme sürecindeki bazı önemli gelişmeler

2013

Eylül 2012

Seorative firmasının temelleri Süha METE tarafından atıldı. Bu esnada bireysel sitelerde başarılı SEO çalışmaları yapıyorduk.

Haziran 2013

Bireysel ve kurumsal bir çok kelimede kayda değer başarılara ulaşıldı.

 

Kasım 2013

Reklam geliri odaklı sitelerimizi açtık ve iyi gelirler elde ettik. Fakat SEO hizmetimizle birlikte sitelerimizi yürütmek zor olduğundan, sitelerimize bir süre ara verdik. Ciddi bir karar ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesine odaklandık.

2014

 

Nisan 2014

Uyguladığımız SEO stratejilerimizle onlarca kelimede kayda değer sıralamalara ulaştık. SEO hizmetlerimizin yanında web tasarım ve içerik pazarlaması hizmeti sunmaya başladık.

2015

 

Ağustos 2015

Sizlere çok daha iyi hizmet verebilmek için şuan bulunduğumuz İstanbul - Kadıköy'deki ofisimizi açtık. İletişim sayfamızdan detaylı adrese ve iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Artık müşterilerimize daha düzenli ve disiplinli olarak sunduğumuz başarılı çalışmaların haklı gururunu yaşıyoruz.