Pay Per Click Management

PPC Yönetimi (Adwords, Facebook)

PPC çalışmaları(Adwords, Facebook) hemen etki eden, markanıza geniş bir çevre ve duyurma gücü sağlayan arama motorlarındaki etkili bir reklamcılık yöntemidir.

Pazarlama kampanyalarımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve pazar durumuna göre belirlenmektedir. PPC(pay per click) hizmetleri olarak şu alanlarda destek vermekteyiz: Arama motoru reklamları, görüntülü reklam ağı, sosyal reklamcılık ve PPC yeniden pazarlamadır.

Müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşma odaklı sonuçlar ortaya koymaktayız. Müşterilerimizin hesaplarını günlük olarak yönetmekte ve gözlemlemekteyiz. En düşük bütçeyle maksimum fayda için çalışıyoruz.

Sektördeki hedef kitle analizinden sonra, her hedef kitle için, her ppc kanalı için ayrı bir plan hazırlamakta ve uygulamaktayız. Bu şekilde en iyi sonucu ortaya koyduğumuza inanıyoruz.

Arama Motoru Reklamları

Arama motoru(Google) reklamları ile yerinizi alın. Paranızı akıllıca harcayarak en önemli hedef kitleye reklamlarınızı gösterip, maliyeti düşük tutarak reklamcılığınızı yapalım.

Sosyal Reklamcılık

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz için bilinirlik mi oluşturmaya ihtiyacınız var? Sosyal reklamcılık stratejilerimizi en önemli ihtiyaçlarınıza ve en önemli pazar faktörlerine göre hedeflemekteyiz.

Görüntülü Reklamcılık

We offer individual display marketing strategies to increase brand exposure, engagement and conversions. We successfully manage both direct response campaigns and brand awareness campaigns.

PPC Yeniden Pazarlama

Değerli "Potansiyel müşterilerinizi" "sadık müşterilere" çevirin. Profesyonel ekibimiz, sizinle veya hizmetinizle etkileşime geçmiş kişilerle yeniden etkileşime geçerek size en iyi reklam kampanyasını sunmaktadır.

Reklamcılık Ekibimiz

Online reklamcılıkta uzman kişileriz. Ekibimiz, sektörünüzü ve hedef kitlenizi etkin bir şekilde analiz ederek size en iyi reklam kampanyalarını sunmaktadır.

We’ve got enough experience to create award winning campaigns on Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter and YouTube.

420

PPC Management Provided

213

Paid Search Advertising

17

Video Advertising Projects

141

Display Advertising Campaign

98

Successful PPC Remarketings

315

Social Advertising Projects

Bize projenizden bahsedin

Etkili reklam yönetimimizle hızlı dönüşler elde edin.

Bugün bizimle iletişime geçin ve yatırımlarınızın maksimum dönüşünü hemen alın.

Referanslarımız

Hepsini gör
Fields marked with an * are required

Lütfen bilmemiz gereken önemli ayrıntıları bizimle paylaşın ve sizinle iletişime geçmek için bize en uygun vakti söylerseniz seviniriz (eğer gerekliyse).